Contact

Parketten van de procureur des Konings

 
       
Parket Antwerpen
     
Afdeling Antwerpen
Bolivarplaats 20 bus 2, 2000 Antwerpen
03/257.80.11
03/257.90.48
Afdeling Mechelen
Keizerstraat 20, 2800 Mechelen
015/28.81.11 015/28.82.22
Afdeling Turnhout
Kasteelpein 1, 2300 Turnhout
014/44.71.00 014/44.76.59
       
Parket Bergen
     
Afdeling Bergen
Rue de Nimy 28, 7000 Mons
065/35.67.11
065/35.67.28
065/35.67.27
Afdeling Doornik
Place du palais de Justice 5, 7800 Tournai
069/25.17.11 069/22.44.27 
       
Parket Brussel
Quatre Brasstraat 4, 1000 Brussel
02/508.71.11 02/508.70.97
       
Parket Charleroi
Avenue Général Michel, 6000 Charleroi
071/23.65.11 071/23.67.93
       
Parket Eupen
Rathausplatz 8, 4700 Eupen
087/59.65.40 087/74.03.88
       
Parket Halle-Vilvoorde
Nerviërsstraat 60, 1730 Asse
02/451.18.11 02/451.18.91
       
Parket Leuven
Ferdinand Smoldersplein 5, 3000 Leuven
Website : http://www.cass.be/parket/leuven/
016/21.41.11 016/21.42.81
       
Parket Limburg
     
Afdeling Hasselt
Parklaan 25/3, 3500 Hasselt
011/37.42.50
011/37.44.98
Afdeling Tongeren
Piepelpoel 12, 3700 Tongeren
012/39.98.00 012/39.99.10
       
Parket Luik
     
Afdeling Hoei
Quai d'Arona 4, 4500 Huy
085/24.45.33
085/24.45.32
Afdeling Luik
Place Saint-Lambert 16, 4000 Liège
04/222.78.00 04/222.72.40
Afdeling Verviers
Rue du Tribunal 4, 4800 Verviers
087/32.36.10 087/32.37.65
       
Parket Luxemburg
     
Afdeling Aarlen
Place Schalbert, 6700 Arlon
063/21.44.40
063/21.83.42
Afdeling Marche-en-Famenne
Rue Victor Libert 7, 6900 Marche-en-Famenne
084/47.02.00 084/47.02.90
Afdeling Neufchâteau
Place Charles Bergh 7, 6840 Neufchâteau
061/24.25.00 061/27.53.33
       
Parket Namen
     
Afdeling Dinant
Place du palais de Justice 6, 5500 Dinant
082/21.18.11
082/22.42.55
Afdeling Namen
Place du palais de Justice 4, 5000 Namur
081/25.17.11 081/25.18.90
       
Parket Oost-Vlaanderen
     
Afdeling Dendermonde
Zwarte Zustersstraat 2/4/6, 9200 Dendermonde
052/25.15.11 052/25.16.90
Afdeling Gent
Opgeëistenlaan 401/B, 9000 Gent
09/234.40.11 09/234.43.02
Afdeling Oudenaarde
Bourgondiëstraat 5, 9700 Oudenaarde
055/33.16.11 055/33.16.02
       
Parket West-Vlaanderen
     
Afdeling Brugge
Kazernevest 3, 8000 Brugge
050/47.35.00
050/47.36.93
Afdeling Ieper
Grote markt 1, 8900 Ieper
057/45.05.00 057/23.96.66
Afdeling Kortrijk
Burgemeester A. Nolfstraat 10A, 8500 Kortrijk
056/26.93.11 056/26.93.12
Afdeling Veurne
P. Benoitlaan 2, 8630 Veurne
058/29.63.11 058/29.63.78
       
Parket Waals-Brabant
Place Albert Ier 17, 1400 Nivelles
067/28.22.11  /
       

Arbeidsauditoraten

 
       
Arbeidsauditoraat Antwerpen
     
Afdeling Antwerpen
Bolivarplaats 20/6, 2000 Antwerpen
03/257.83.14
03/257.83.15
(secretariaat)
03/257.83.58
(sociale handhaving)
03/257.83.58
(burgerlijke diensten)
       
Afdeling Hasselt
Parklaan 25/5, 3500 Hasselt
011/37.43.58
(secretariaat)
011/37.43.54
(sociale handhaving)
011/37.43.47
(burgerlijke diensten)
011/37.44.54
       
Afdeling Mechelen
Voochtstraat 7, 2800 Mechelen
015/28.83.28 015/28.83.34
       
Afdeling Tongeren
Kielenstraat 22/4, 3700 Tongeren
012/39.95.00 012/39.95.23
       
Afdeling Turnhout
Kasteelplein 11, 2300 Turnhout
014/44.71.70 014/44.71.75
       
Arbeidsauditoraat Brussel
Poelaertplein 3, 1000 Brussel

02/508.69.32
(burg - NL)
02/519.81.14
(strafr NL-FR)

02/508.68.33
(burg NL-FR) 
02/519.86.95
(strafr NL-FR)
       
Arbeidsauditoraat Eupen
Rathausplatz 8, 4700 Eupen
087/59.65.88 087/74.03.88
       
Arbeidsauditoraat Gent
     
Afdeling Brugge en Veurne
Kazernevest 3, 8000 Brugge
050/47.37.31 050/47.37.49
       
Afdeling Dendermonde, Aalst en Sint-Niklaas
Noordlaan 31, 9200 Dendermonde
052/25.96.90 052/21.18.55
       
Afdeling Gent en Oudenaarde
Opgeëistenlaan 401D, 9000 Gent
09/234.51.19 09/234.51.01
       
Afdeling Kortrijk, Ieper en Roeselare
Beheerstraat 41, 8500 Kortrijk
056/26.98.50 056/26.98.51
       
Arbeidsauditoraat Halle-Vilvoorde
Poelaertplein 3, 1000 Brussel
02/502.46.90 02/557.46.84
       
Arbeidsauditoraat Henegouwen
     
Afdeling Bergen
Rue de Nimy 70, 7000 Mons
065/39.78.72 (burg)
065/39.78.68 (strafr)
065/34.99.76
       
Afdeling Charleroi
Boulevard Paul Janson 87/2, 6000 Charleroi
071/23.68.14 (burg)
071/23.68.11 (strafr)
071/23.68.21
       
Afdeling Doornik
Rue Saint-Jacques 41, 7500 Tournai
069/89.01.60 069/89.01.71
       
Arbeidsauditoraat Leuven
Ferdinand Smoldersplein 5, 3000 Leuven
016/21.46.10 016/21.46.14
       
Arbeidsauditoraat Luik
     
Afdeling Luik
Place Saint-Lambert 30/0005, 4000 Liège
04/222.72.99 04/222.71.91
       
Afdeling Luxemburg
Rue Charles Bergh 7, 6840 Neufchâteau
061/24.25.70 061/24.25.70
       
Afdeling Namen
Place du Palais de Justice 5, 5000 Namur
081/25.18.57
(strafr)
081/25.18.60
(burg)
081/25.18.62
(secretariaat)
081/25.18.97
       
Arbeidsauditoraat Waals - Brabant
Rue Clarisse 115, 1400 Nivelles
067/28.37.55 (burg)
067/28.37.40 (strafr)
067/28.39.69
       

Parketten- en arbeidsauditoraten-generaal

 
       
Antwerpen
     
Parket-generaal Antwerpen
Waalse Kaai 35A, 2000 Antwerpen
03/247.97.11
/
       
Arbeidsauditoraat-generaal Antwerpen
Afdeling Antwerpen Cockerillkaai 39
2000 Antwerpen
03/247.99.51 (alg)
03/247.99.69 (burg)
03/247.99.70 (strafr)
03/247.99.83
 
Afdeling Hasselt Parklaan 25/5, 3500 Hasselt
011/37.40.38 011/37.44.63
       
Bergen
     
Parket-generaal Bergen
Rue des droits de l'homme 1, 7000 Mons
065/37.90.11 065/37.95.45
Arbeidsauditoraat-generaal Bergen
Rue des droits de l'homme 1, 7000 Mons
065/37.90.11 065/37.95.45
       
Brussel
     
Parket-generaal Brussel
Poelaertplein 1, 1000 Brussel
02/508.66.31 02/508.63.50
Arbeidsauditoraat-generaal Brussel
Poelaertplein 3, 1000 Brussel
02/519.80.46 (burg)
02/508.68.48 (strafr NL)
02/508.12.67
       
Gent
     
Parket-generaal Gent
Savaanstraat 11/101, 9000 Gent
09/234.40.11 09/234.58.93
Arbeidsauditoraat-generaal Gent
Savaanstraat 11/202, 9000 Gent
09/234.45.65 09/234.45.60
       
Luik
     
Parket-generaal Luik
Place Saint Lambert 16, 4000 Liège
04/232.57.50 04/232.57.17
Arbeidsauditoraat-generaal Luik
Place Saint Lambert 30/0001, 6ème étage, 4000 Liège
04/222.73.08 04/222.71.98
       

Parket bij het Hof van Cassatie

 
       
Parket bij het Hof van Cassatie
Poelaertplein 1, 1000 Brussel 
02/508.62.96 02/508.63.58
       

Federaal parket

 
       
Federaal parket
Wolstraat, 66 bus 1, 1000 Brussel
02/557.77.11 02/557.77.90
       

Persverantwoordelijken - Steundienst openbaar ministerie

  Naam
       
 
Catherine Degryse
02/519.81.21
       

Persverantwoordelijken - Parketten van de procureur des Konings

  Naam
       
Parket Antwerpen
     
       

Afdeling Antwerpen

Stéphanie Chomé

03/257.91.07
0473/81.10.88
stephanie.chome@just.fgov.be

 

Philip Van Tongerloo

03/257.91.09
0474/82.30.96
 

Ken Witpas

03/257.90.54
0497/35.50.01
ken.witpas@just.fgov.be
 

Sylvie Van baden

03/257.91.03
0479/52.88.98
sylvie.vanbaden@just.fgov.be
 

Lentle Jespers

03/257.91.24
0476/95.34.43
lentle.jespers@just.fgov.be
       
Afdeling Mechelen

Peter Peereboom

015/29.97.16
0473/72.05.74  
peter.peereboom@just.fgov.be
 

Nele Poelmans

015/28.82.81
0473/81.31.79
nele.poelmans@just.fgov.be
 

Lieselotte Claessens

015/29.97.46
0491/07.62.73
lieselotte.claessens@just.fgov.be
       
Afdeling Turnhout

Inge Delissen

014/44.76.12
0485/53.23.59
inge.delissen@just.fgov.be
 

Dominique Reyniers

014/44.76.01
0485/54.47.92
dominique.reyniers@just.fgov.be
       
Parket Bergen
     
       
Afdeling Bergen

Dominique Francq

0485/54.34.49 dominique.francq@just.fgov.be

 

Dominique Schollaert

0473/81.13.53 dominiqie.schollaert@just.fgov.be
 

Christian Henry

065/35.67.00 christian.henry@just.fgov.be
       
Afdeling Doornik

Frédéric Bariseau

069/25.18.12
0473/81.11.64
frederic.bariseau@just.fgov.be
 

Jean-Bernard Cambier

069/25.18.00
0485/53.03.41
jean-bernard.cambier@just.fgov.be
       
Parket Brussel

Ine Van Wymersch (coördinator)

02/508.71.67 press.portalis@just.fgov.be

 

Rym Kechiche

02/508.71.67 press.portalis@just.fgov.be
 

Gilles Dejemeppe

02/508.71.67 press.portalis@just.fgov.be
 

Pierre Geerinckx

02/508.71.67 press.portalis@just.fgov.be

 

Denis Goeman

02/508.71.67 press.portalis@just.fgov.be
       
Parket Charleroi

Pierre Magnien

071/23.66.99 pierre.magnien@just.fgov.be

 

Daniel Marlière

071/23.66.99 daniel.marliere@just.fgov.be

 

Vincent Fiasse

071/23.66.99 vincent.fiasse@just.fgov.be
       
Parket Eupen

Andrea Tilgenkamp

0485/53.04.16 andrea.tilgenkamp@just.fgov.be
       
Parket Halle-Vilvoorde

Gilles Blondeau

02/451.18.06 pers.hv@just.fgov.be

 

Carol Vercarre

02/451.19.44 pers.hv@just.fgov.be
       
Parket Leuven

Sarah Callewaert

016/21.43.02
0485/54.06.77
sarah.callewaert@just.fgov.be
 

Helene Tops

016/21.42.67
0473/81.24.07
helene.tops@just.fgov.be
       
Parket Limburg
     
       
Afdeling Hasselt en Tongeren

Bruno Coppin

0485/54.45.18 bruno.coppin@just.fgov.be
 

Anja De Schutter

0485/58.43.48 anja.deschutter@just.fgov.be
 

Liesbeth Lekens

0473/24.33.35 liesbeth.lekens@just.fgov.be
 

Pieter Strauven

0474/90.25.01 pieter.strauven@just.fgov.be
       
Parket Luik
     
       
Afdeling Hoei

Brigitte Leroy

085/24.45.33 brigitte.leroy@just.fgov.be
       
Afdeling Luik

Damien Leboutte

04/222.77.35 damien.leboutte@just.fgov.be

 

Cathérine Collignon

04/222.77.30
0485/53.87.95
catherine.collignon@just.fgov.be
       
Afdeling Verviers

Gilles de Villers Grand Champs

087/32.36.22
0485/53.58.15
gilles.devillersgrandchamps@just.fgov.be
       
Parket Luxembourg
     
       
Afdeling Aarlen

Sarah Pollet

0475/53.95.87 sarah.pollet@just.fgov.be
Afdeling Marche-en-Famenne

Sarah Pollet

0475/53.95.87 sarah.pollet@just.fgov.be
Afdeling Neufchâteau

Sarah Pollet

0475/53.95.87 sarah.pollet@just.fgov.be
       
Parket Namen
     
       
Afdeling Dinant
Vincent Macq
0485/53.54.98 vincent.macq@just.fgov.be
Afdeling Namen
Vincent Macq
0485/53.54.98 vincent.macq@just.fgov.be
       
Parket Oost-Vlaanderen

An Schoonjans (coördinator)

0470/20.95.49 pers.parketOVL@just.fgov.be
twitteraccount: @parketOVL
       
Afdeling Dendermonde

Annelies Verstraete

0473/81.53.92 pers.parketOVL@just.fgov.be
 

Katrien Borms

0473/81.53.92 pers.parketOVL@just.fgov.be
 

Sarah Demeyer

0473/81.53.92 pers.parketOVL@just.fgov.be
 

Persmedewerkers

052/25.15.78 pers.parketOVL@just.fgov.be
       
Afdeling Gent

An Schoonjans

0470/20.95.49 pers.parketOVL@just.fgov.be
 

Caroline Jonckers

0470/20.95.49 pers.parketOVL@just.fgov.be
 

Persmedewerkers

09/234.45.05 pers.parketOVL@just.fgov.be
       
Afdeling Oudenaarde

Eva Brantegem

0470/21.25.74 pers.parketOVL@just.fgov.be
 

Julie Van Hoorebeke

0470/21.25.74 pers.parketOVL@just.fgov.be
 

Persmedewerkers

0473/81.04.49 pers.parketOVL@just.fgov.be
       
       
Parket Waals-Brabant

Jean-Claude Elslander

0485/53.24.43 jean-claude.elslander@just.fgov.be
 

Eric Janssens

067/87.49.22
0485/53.18.54
eric.janssens@just.fgov.be
       
Parket West-Vlaanderen

Karlien Ververken (coördinator)

0474/85.87.03 karlien.ververken@just.fgov.be
       
Afdeling Brugge

Fien Maddens

0470/20.69.64 fien.maddens@just.fgov.be
 

Céline D'Havé

0470/20.69.64 celine.dhave@just.fgov.be
 

Frank Demeester

0470/20.69.64 frank.demeester@just.fgov.be
       
Afdeling Kortrijk

Tom Janssens
(van de 1ste tot de 15de dag van de maand) 

0474/85.87.03 tom.janssens@just.fgov.be

 

Karlien Ververken
(van de 16de tot de laatste dag van de maand)

0474/85.87.03 karlien.ververken@just.fgov.be
       
Afdeling Ieper

Johan Lescrauwaet (van de 1ste tot de 15de dag van de maand) 

0485/76.71.47 johan.lescrauwaet@just.fgov.be
 

Sofie Vanden Berghe
(van de 16de tot de laatste dag van de maand)

0485/76.71.47 sofie.vandenberghe@just.fgov.be
       
Afdeling Veurne

Filiep Jodts
(van de 1ste tot de 15de dag van de maand) 

0475/96.29.41 filiep.jodts@just.fgov.be
 

Patty T'Jonck
(van de 16de tot de laatste dag van de maand)

058/29.63.71 patty.tjonck@just.fgov.be
       
       

Persverantwoordelijken - Arbeidsauditoraten

 

  Naam
       
Arbeidsauditoraat Antwerpen
     
       
Afdeling Antwerpen

Pieter Wyckaert

03/257.83.18
0485/54.33.26
pieter.wyckaert@just.fgov.be

 

Stephanie Steylemans

03/257.83.14
Afdeling Hasselt

Herwig L'Homme

011/37.43.57 herwig.lhomme@just.fgov.be
Afdeling Mechelen

Gianni Reale

015/28.83.25 gianni.reale@just.fgov.be
Afdeling Tongeren

Herwig L'Homme

012/39.95.02 herwig.lhomme@just.fgov.be
Afdeling Turnhout

Bart Wens

014/44.71.80 bart.wens@just.fgov.be
       
Arbeidsauditoraat Brussel

Danielle Adams (NL)

02/508.61.42
0485/76.46.61
danielle.adams@just.fgov.be
       
Arbeidsauditoraat Eupen

Andrea Tilgenkamp

0485/53.04.16 andrea.tilgenkamp@just.fgov.be
       
Arbeidsauditoraat Gent
     
       
Oost-Vlaanderen

Danny Meirsschaut

09/234.51.28 danny.meirsschaut@just.fgov.be
West-Vlaanderen

Filiep De Ketelaere

0473/81.05.92 filiep.deketelaere@just.fgov.be
       
Arbeidsauditoraat Halle-Vilvoorde

Jan Geysen

02/557.46.88
0485/53.88.08
jan.geysen@just.fgov.be
       
Arbeidsauditoraat Henegouwen
     
       
Afdeling Bergen

Charles-Eric Clesse

071/23.68.00
0485/54.47.84
charles-eric.clesse@just.fgov.be
Afdeling Charleroi

Charles-Eric Clesse

071/23.68.00
0485/54.47.84
charles-eric.clesse@just.fgov.be
Afdeling Doornik

Charles-Eric Clesse

071/23.68.00
0485/54.47.84
charles-eric.clesse@just.fgov.be
       
Arbeidsauditoraat Leuven
Nathalie Heremans
016/21.46.03 nathalie.heremans@just.fgov.be
 

Kristien Van Steenberghe(plaatsvervangend)

016/21.46.00 kristien.vansteenberghe@just.fgov.be
       
Arbeidsauditoraat Luik
     
       
Afdeling Aarlen, Neufchâteau
en Marche-en-Famenne

Pascale Malderez

0471/36.25.49 pascale.malderez@just.fgov.be
Afdeling Hoei

Pascale Malderez

0471/36.25.49 pascale.malderez@just.fgov.be
Afdeling Luik

Pascale Malderez

0471/36.25.49 pascale.malderez@just.fgov.be
Afdeling Namen

Pascale Malderez

0471/36.25.49 pascale.malderez@just.fgov.be
Afdeling Verviers

Pascale Malderez

0471/36.25.49 pascale.malderez@just.fgov.be
       
Arbeidsauditoraat Waals-Brabant

Christophe Hanon

067/28.37.53
0485/76.49.21
christophe.hanon@just.fgov.be
       

Persverantwoordelijken - Parketten- en auditoraten-generaal

 

  Naam
       
Antwerpen
     
       
Parket-generaal
Luc De Mot
03/247.89.46
luc.demot@just.fgov.be
 
Rény Vera
03/247.99.63
0491/07.31.93
Arbeidsauditoraat-generaal
Luc De Mot
03/247.89.46
 
Rény Vera
03/247.99.63
0491/07.31.93
       
Bergen
     
       
Parket-generaal
Ignacio de la Serna
065/37.95.02
ignacio.delaserna@just.fgov.be
 
François Demoulin (aanvullend)
0475/60.09.40
Arbeidsauditoraat-generaal
Ignacio de la Serna
065/37.95.02
 
François Demoulin (aanvullend)
0475/60.09.40
Brussel
     
       
Parket-generaal
Liliane Briers
0485/54.47.68
liliane.briers@just.fgov.be
 
Anja Bijnens
0473/81.04.86
Arbeidsauditoraat-general
Liliane Briers
0485/54.47.68
liliane.briers@just.fgov.be
 
Anja Bijnens
0473/81.04.86
       
Gent
     
       
Parket-generaal
Francis Clarysse
0485/.53.86.70
francis.clarysse@just.fgov.be
 
Jan De Clercq
0485/53.87.39
 
Isabelle De Tandt
0476/60.07.91
Arbeidsauditoraat-generaal
Francis Clarysse
0485/.53.86.70
francis.clarysse@just.fgov.be
 
Jan De Clercq
0485/53.87.39
 
Isabelle De Tandt
0476/60.07.91
       
Luik
     
       
Parket-generaal
Jean-Baptiste Andries
0485/58.44.43
jean-baptiste.andries@just.fgov.be
Arbeidsauditoraat-generaal
Jean-Baptiste Andries
0485/58.44.43
       
       
       

Persverantwoordelijken - Parket bij het Hof van cassatie

  Naam
       
Parket bij het Hof van cassatie
Henri Vanderlinden
02/508.67.03
       

Persverantwoordelijken - Federaal parket

     
       
Federaal parket
 
0471/90.98.75
 
       

 

Mededeling aan de leden van de pers: afhandeling van persvragen met betrekking tot de statistieken van het OM

Geachte leden van de pers: indien u een vraag wenst te stellen met betrekking tot de statistieken, wordt u verzocht om met volgende elementen rekening te houden:

  •  Uw contactpersoon is Catherine Degryse (catherine.degryse@just.fgov.be), attaché Communicatie bij de Steundienst van het Openbaar Ministerie;
  •  Gelieve uzelf duidelijk te identificeren (naam, voornaam, hoedanigheid, betrokken persdienst, enz.);
  •  Uw verzoek moet via mail verzonden worden en gemotiveerd en precies zijn (type statistieken, referentieperiode en desgevallend de territoriale entiteit);
  •  De antwoordtermijn waarbinnen al dan niet een gevolg aan uw vraag gegeven zal kunnen worden, kan meerdere dagen bedragen;
  •  Indien uw vraag ingewilligd wordt, varieert de antwoordtermijn op grond van de aard van uw verzoek en kan deze meerdere weken bedragen;
  •  Vooraleer u een vraag stelt, verzoeken wij u de beschikbare statistieken op onze website te raadplegen: http://www.om-mp.be/stat/.

 

 Bedankt voor uw begrip !