De onderzoeksrechter in Ieper heeft drie Georgische mannen van 22, 34 en 43 jaar aangehouden op verdenking van diefstal met geweld en deelname aan een vereniging. Ze worden ervan verdacht een woninginbraak te hebben gepleegd in Heuvelland.
Op woensdag 21 januari 2026 werd politiezone Arro Ieper opgeroepen door een alerte burger voor een inbraak in een woning in Heuvelland. De politie was zeer snel ter plaatse, waarna de verdachten de vlucht namen met de wagen. Na een intensieve achtervolging kon het interventieteam van de politie een voertuig met Franse nummerplaat onderscheppen. De drie inzittenden sloegen te voet op de vlucht, maar konden door de politie worden gevat. Zij werden overgebracht naar het commissariaat voor verhoor. De verdachten waren in het bezit van gestolen goederen.
Het parket West-Vlaanderen besliste om de drie verdachten voor te leiden bij de onderzoeksrechter. Ze werden alle drie aangehouden en overgebracht naar de gevangenis. De drie verschijnen op dinsdag 27 januari 2026 voor de raadkamer in Ieper.