Parket West-Vlaanderen - Contact

Welkom op de pagina van het Parket West-Vlaanderen!

Het parket West-Vlaanderen bestaat uit 4 afdelingen: Afdeling Brugge, Afdeling Ieper, Afdeling Kortrijk en Afdeling Veurne.
 

Contact en bereikbaarheid                                                                

 

Afdeling Brugge
 

     Kazernevest 3, 8000 Brugge

      050/47.30.00

    /

@   E-mailadressen Parket Brugge - correctioneel parket :
     
  Notitiedienst park.not.brugge@just.fgov.be
  Dagvaarding park.dagv.brugge@just.fgov.be
  Strafuitvoering park.uitv.brugge@just.fgov.be
  Jeugd en gezin park.jeugd-gezin.brugge@just.fgov.be
  Algemene zaken park.az1.brugge@just.fgov.be
  Zonder gevolg park.zg.brugge@just.fgov.be
  Secretariaat park.srt.brugge@just.fgov.be
   
  E-mailadressen Parket Brugge - politieparket :
   
  Wegverkeer wegverkeerbrugge@just.fgov.be 
  Aanrijdingen pol.park.abvw.brugge@just.fgov.be
  Dagvaarding pol.park.dagv.brugge@just.fgov.be
  Strafuitvoering pol.park.uitv.brugge@just.fgov.be

 

Openingsuren : 08:30 tot 12:30 - 13:30 tot 16:00

 

 

Afdeling Ieper
 

     Grote Markt 1, 8900 Ieper

      057/45.05.00

    057/45.06.43
 

@   E-mailadressen Parket Ieper - correctioneel parket :
     
  Sectie Notitie notitie.ieper@just.fgov.be
  Sectie Gerechtelijk
Onderzoek
ger-onderzoek-ieper@just.fgov.be
  Sectie Dagvaarding
en Zittingsbeheer
zittingsbeheer.ieper@just.fgov.be
  Sectie Strafuitvoering strafuitvoering.ieper@just.fgov.be
  Sectie Jeugd /
  Sectie Burgerlijke Zaken burgerlijke-zaken.ieper@just.fgov.be
  Sectie Eerherstel eerherstel.ieper@just.fgov.be
  Secite Gerechtskosten gerechtskosten.ieper@just.fgov.be
   
  E-mailadressen Parket Ieper - politieparket :
   
  Sectie Verkeer       politieparket.ieper@just.fgov.be  

 

Openingsuren : 08:00 tot 12:00 - 13:00 tot 17:00

 

Afdeling Kortrijk
 

     Burgemeester Nolfstraat 10A, 8500 Kortrijk

      056/26.93.11

    057/26.93.12

@    srt.parketkortrijk@just.fgov.be

Openingsuren : 08:30 tot 12:00 - 13:30 tot 16:00

 

 

Afdeling Veurne
 

     P.Benoitlaan 2, 8630 Veurne

      058/29.63.11

    058/29.63.78

@   parket.veurne.notitie@just.fgov.be

Openingsuren : 08:30 tot 12:30 - 13:00 tot 16:00