Perskamer

Wie contacteren ?

Bij vragen over een specifieke zaak
Gelieve het desbetreffende parket rechtstreeks te contacteren. Zie de lijst van de persmagistraten hieronder.
Bij vragen over het strafrechtelijk beleid
De procureurs-generaal krijgen elk een aantal materies toegewezen. Neem contact met het bevoegde parket-generaal in functie van de materie waarover uw vraag handelt.
Bij vragen met betrekking tot de statistieken van het OM

Tal van statistieken zijn op onze website beschikbaar : http://www.om-mp.be/stat/.

Indien u een meer specifieke vraag wenst te stellen met betrekking tot de statistieken, gelieve uw vraag schriftelijk te mailen naar sdaomp-press@just.fgov.be. Gelieve uzelf duidelijk te identificeren (naam, voornaam, hoedanigheid, betrokken persdienst, enz.);

Uw verzoek moet gemotiveerd en precies zijn (type statistieken, referentieperiode en desgevallend de territoriale entiteit).

De antwoordtermijn waarbinnen al dan niet een gevolg aan uw vraag zal kunnen gegeven worden, kan meerdere dagen bedragen. Indien uw vraag ingewilligd wordt, varieert de antwoordtermijn op grond van de aard van uw verzoek en kan deze meerdere weken bedragen.

Voor alle vragen over het College van procureurs-generaal of het College van het openbaar ministerie

An Schoonjans

Nationaal woordvoerder van het Openbaar Ministerie

an.schoonjans@just.fgov.be

T: +32 (0)2 508 66 52

M: +32 (0)475 700 510

 

Persverantwoordelijken van het openbaar ministerie

Parketten van de procureurs des Konings

Parket Antwerpen

Antwerpen - Mechelen - Turnhout

Communicatiecel | 0473/82.90.16 | communicatiecel.parketantwerpen@just.fgov.be

Kristof Aerts | 03/257.91.51

Stéphanie Chomé | 014/44.76.01

Christel Minne | 03/257.82.77

Caroline Vanderstokker | 03/257.90.99

Lieselotte Claessens | 015/29.97.46

 

Parket Brussel

press.portalis@just.fgov.be | 02/508.71.67

Willemien Baert

Sarah Durant

Martin François

Katrien Meulemans

 

Parket Halle-Vilvoorde

Gilles Blondeau (1 → 15de dag van de maand) | 02/451.18.06 | pers.hv@just.fgov.be

Carol Vercarre (16de → laatste dag van de maand) | 02/451.19.44 | pers.hv@just.fgov.be

 

Parket Leuven

Sarah Callewaert | 016/21.43.02 | 0485/54.06.77 | sarah.callewaert@just.fgov.be

Helene Tops | 016/21.42.67 | 0473/81.24.07 | helene.tops@just.fgov.be

 

Parket Limburg

Afdeling Hasselt en Tongeren

pers.parketlimburg@just.fgov.be

25→30/09 | Truyen Katrien | 011/37 42 33 | 0470/90 59 48

01/10 | Truyen Katrien | 011/37 42 33 | 0470/90 59 48

02/10 | Strauven Pieter | 011/37 42 84 | 0474/90 25 01

03/10 | Truyen Katrien | 011/37 42 33 | 0470/90 59 48

04→07/10 | Swijsen Jeroen | 011/37 42 21 | 0470/21 01 59

08→11/10 | Strauven Pieter | 011/37 42 84 | 0474/90 25 01

12→15/10 | Vanderheiden Dorien | 011/37 42 57 | 0473/80 96 20

16→19/10 | De Schutter Anja | 012/39 98 16 | 0485/58 43 48

20→23/10 | Truyen Katrien | 011/37 42 33 | 0470/90 59 48

24→25/10 | Swijsen Jeroen | 011/37 42 21 | 0470/21 01 59

26→27/10 | Vanderheiden Dorien | 011/37 42 57 | 0473/80 96 20

28→29/10 | De Schutter Anja | 012/39 98 16 | 0485/58 43 48

30→21/10 | Strauven Pieter | 011/37 42 84 | 0474/90 25 01

 

Parket Oost-Vlaanderen

Dendermonde – Gent – Oudenaarde

Cel communicatie | 09/234.45.05 | persparketOVL@just.fgov.be | twitter: @parketOVL

Annelies Verstraete (perscoördinator) | 0470/20.95.49

Caroline Jonckers | 0470/20.95.49

Delphine De Schepper | 0470/20.95.49

Jasmien Ostyn | 0470/20.95.49

Sarah Demeyer | 0470/20.95.49

 

Parket West-Vlaanderen

Hoofdcoördinator parket West-Vlaanderen

ESPK Fien Maddens | 0470/20.69.64 | fien.maddens@just.fgov.be 

Persverantwoordelijken Brugge

ESPK Fien Maddens | 0470/20.69.64 | fien.maddens@just.fgov.be 

SPK Frank Demeester | 0470/20.69.64 | frank.demeester@just.fgov.be

SPK Katlijn De Wispelaere | 0470/20.69.64 | katlijn.dewispelaere@just.fgov.be

Persverantwoordelijken Kortrijk

ESPK Tom Janssens | 0474/85.87.03 | tom.janssens@just.fgov.be

SPK Hanne Demedts | 0474/85.87.03 | hanne.demedts@just.fgov.be

Persverantwoordelijken Veurne

APK Patty T'Jonck | 058/29.63.71 | patty.tjonck@just.fgov.be

SPK Pascal Week | 058/29.63.71 | pascal.week@just.fgov.be

Persverantwoordelijken Ieper

SPK Lies De Bondt | 057/450.681 | 0474/296.915 | Lies.DeBondt@just.fgov.be

 

Parket Bergen

Afdeling Bergen

Dominique Francq | 0485/54.34.49 | dominique.francq@just.fgov.be

Christian Henry | 065/35.67.00 | christian.henry@just.fgov.be

Afdeling Doornik

Frédéric Bariseau | 069/25.18.12 | 0473/81.11.64 | frederic.bariseau@just.fgov.be

 

Parket Charleroi

Daniel Marlière | 071 23 67 10 | daniel.marliere@just.fgov.be

Sandrine Vairon | 071 23 66 99 | Sandrine.Vairon@just.fgov.be

Françoise Cottin | 071 23 67 06 | Francoise.Cottin@just.fgov.be

Amélie Di Vincenzo | 071 23 69 50 | Amelie.DiVincenzo@just.fgov.be

 

Parket Eupen

Andrea Tilgenkamp | 087/29.14.29 | 0485/53.06.16 | andrea.tilgenkamp@just.fgov.be

 

Parket Luik

Afdeling Hoei

Brigitte Leroy | 085/24.45.33 | brigitte.leroy@just.fgov.be

Afdeling Luik

Damien Leboutte | 04/222.77.35 | damien.leboutte@just.fgov.be

Catherine Collignon | 04/222.77.30 | 0485/53.87.95 | catherine.collignon@just.fgov.be

Afdeling Verviers

Gilles de Villers Grand Champs | 087/32.36.22 | 0485/53.58.15 | gilles.devillersgrandchamps@just.fgov.be

 

Parket Luxembourg

Aarlen - Marche-en-Famenne - Neufchâteau

Sarah Pollet | 0475/53.95.87 | sarah.pollet@just.fgov.be

 

Parket Namen

Namen - Dinant

Audrey Seminara | 081/251.880 | 0475/94.84.72 | audrey.seminara@just.fgov.be

Etienne Gaublomme | 081/251.801 | 0473/74.08.72 | etienne.gaublomme@just.fgov.be

 

Parket Waals Brabant

Magali Raes | 067/282 246 | 0473/49.90.63 | magali.raes@just.fgov.be

Eric Janssens | 067/87.49.22 | 0485/53.18.54 | eric.janssens@just.fgov.be

Arbeidsauditoraten

Arbeidsauditoraat Antwerpen

Afdeling Antwerpen

Pieter Wyckaert | 03/257.83.18 | pieter.wyckaert@just.fgov.be

Afdeling Hasselt

Christel Vanreyten | 011/37.43.54 | christel.vanreyten@just.fgov.be

Afdeling Mechelen

Gianni Reale | 015/28.83.25 | gianni.reale@just.fgov.be

Afdeling Tongeren

Karin Loos | 012/39.95.01 | auditoraat.tongeren@just.fgov.be

Afdeling Turnhout

Bart Wens | 014/44.71.80 | bart.wens@just.fgov.be

 

Arbeidsauditoraat Brussel

Danielle Adams (NL) | 02/508.61.42 | 0485/76.46.61 | danielle.adams@just.fgov.be

Fabrizio Antioco (FR) | 02/519.86.48 | fabrizio.antioco@just.fgov.be

 

Arbeidsauditoraat Gent

Oost-Vlaanderen

Filiep De Ketelaere | 0473/81.05.92 | filiep.deketelaere@just.fgov.be

West-Vlaanderen

Danny Meirsschaut | 09/234.51.28 | danny.meirsschaut@just.fgov.be

 

Arbeidsauditoraat Halle-Vilvoorde

Natasha De Vylder | 02/557.46.85 | 0473/82.38.99 | natasha.devylder@just.fgov.be

 

Arbeidsauditoraat Leuven

Nathalie Heremans | 016/21.46.03 | nathalie.heremans@just.fgov.be

Kristien Van Steenberghe (plaatsvervanger) | 016/21.46.00 | kristien.vansteenberghe@just.fgov.be

 

Arbeidsauditoraat Eupen

Andrea Tilgenkamp | 0485/53.04.16 | andrea.tilgenkamp@just.fgov.be

 

Arbeidsauditoraat Henegouwen

Charleroi - Bergen - Doornik

Charles-Eric Clesse | 071/23.68.00 | charles-eric.clesse@just.fgov.be

 

Arbeidsauditoraat Luik

Afdeling Aarlen - Neufchâteau - Marche-en-Famenne en Hoei - Luik - Namen - Verviers

Pascale Malderez | 04/222.72.99 | Liege.Auditorat.Presse@just.fgov.be

 

Arbeidsauditoraat Waals Brabant

Christophe Hanon | 067/28.37.53 | 0485/76.49.21 | christophe.hanon@just.fgov.be

Parketten- en Auditoraten-generaal

Brussel

An Schoonjans | 0475 70 05 10 | an.schoonjans@just.fgov.be

 

Antwerpen

Luc De Mot | 03/247.98.46 | luc.demot@just.fgov.be

Rény Vera | 03/247.99.63 | 0491/07.31.93 | reny.vera@just.fgov.be

 

Gent

Francis Clarysse | 0485/.53.86.70 | francis.clarysse@just.fgov.be

Jan De Clercq | 0485/53.87.39 | jan.declercq@just.fgov.be

Isabelle De Tandt | 0476/60.07.91 | isabelle.detandt@just.fgov.be

 

Bergen

Ignacio de la Serna | 065/37.95.02 | ignacio.delaserna@just.fgov.be

 

Luik

Jean-Baptiste Andries | 0485/58.44.43 | jean-baptiste.andries@just.fgov.be

Parket bij het Hof van cassatie

Henri Vanderlinden | henri.vanderlinden@just.fgov.be
02/508.67.03

 

Federaal parket

Federal-prosecutor-office.press@just.fgov.be
+32 471 90 98 75

 

College van de Procureurs-generaal - College van het openbaar ministerie - Steudienst van het openbaar ministerie

An Schoonjans

Woordvoerder van het College van procureurs-generaal en het College van het openbaar ministerie

an.schoonjans@just.fgov.be

T +32 (0)2 508 66 52

Gsm +32 (0)475 700 510