Perskamer

Wie contacteren ?

Bij vragen over een specifieke zaak
Gelieve het desbetreffende parket rechtstreeks te contacteren. Zie de lijst van de persmagistraten hieronder.
Bij vragen over het strafrechtelijk beleid
De procureurs-generaal krijgen elk een aantal materies toegewezen. Neem contact met het bevoegde parket-generaal in functie van de materie waarover uw vraag handelt.
Voor alle vragen over het College van procureurs-generaal of het College van het openbaar ministerie

An Schoonjans

Nationaal woordvoerder van het Openbaar Ministerie

an.schoonjans@just.fgov.be

T: +32 (0)2 508 66 52

M: +32 (0)475 700 510

Bureau Communicatie van de Steundienst van het Openbaar Ministerie
sdaomp-press@just.fgov.be

+32 02/557.42.76

Bij vragen met betrekking tot de statistieken van het OM

Tal van statistieken zijn op onze website beschikbaar : http://www.om-mp.be/stat/.

Indien u een meer specifieke vraag wenst te stellen met betrekking tot de statistieken, gelieve uw vraag schriftelijk te mailen naar sdaomp-press@just.fgov.be. Gelieve uzelf duidelijk te identificeren (naam, voornaam, hoedanigheid, betrokken persdienst, enz.);

Uw verzoek moet gemotiveerd en precies zijn (type statistieken, referentieperiode en desgevallend de territoriale entiteit).

De antwoordtermijn waarbinnen al dan niet een gevolg aan uw vraag zal kunnen gegeven worden, kan meerdere dagen bedragen. Indien uw vraag ingewilligd wordt, varieert de antwoordtermijn op grond van de aard van uw verzoek en kan deze meerdere weken bedragen.

 

Persverantwoordelijken van het openbaar ministerie

Parketten van de procureurs des Konings

Parket Antwerpen

Antwerpen - Mechelen - Turnhout

Communicatiecel | 0473/82.90.16 | communicatiecel.parketantwerpen@just.fgov.be

Kristof Aerts | 03/257.91.51

Kato Belmans | 03/257.88.94

Stéphanie Chomé | 014/44.76.01

Lieselotte Claessens | 015/29.97.46

 

Sociale media

Twitter@parketantwerpen

Instagram: @parketantwerpen

LinkedIn: @Openbaar Ministerie Antwerpen

 

Parket Brussel

press.portalis@just.fgov.be | 02/508.71.67

Willemien Baert

Sarah Durant

Martin François

Stefan Vandevelde

 

Parket Halle-Vilvoorde

Gilles Blondeau (1 → 15de dag van de maand) | 02/451.18.06 | pers.hv@just.fgov.be

Carol Vercarre (16de → laatste dag van de maand) | 02/451.19.44 | pers.hv@just.fgov.be

 

Sociale media

Twitter: @ParketHV

LinkedIn: @Parket Halle-Vilvoorde

 

Parket Leuven

Sarah Callewaert | 016/21.43.02 | 0485/54.06.77 | sarah.callewaert@just.fgov.be

Helene Tops | 016/21.42.67 | 0473/81.24.07 | helene.tops@just.fgov.be

Julie Plevoets | 016/21.43.21 | 0494/83.78.41 | julie.plevoets@just.fgov.be 

Algemeen persmailadres: pers.parketleuven@just.fgov.be

 

Sociale media

Instagram@parketleuven

 

Parket Limburg

Afdeling Hasselt en Tongeren

pers.parketlimburg@just.fgov.be

01/08 → 05/08 | Dorien Vanderheiden  | 011/ 37 42 57 | 0486/ 80 95 02

06/08 | Katrien Truyen  | 011/ 37 42 33 | 0470/ 90 59 48

07/08 | Dorien Vanderheiden  | 011/ 37 42 57 | 0486/ 80 95 02

08/08 → 10/08 | Bruno Coppin  | 011/ 37 42 81 | 0485/ 54 45 18

11/08 → 16/08 | Pieter Strauven | 011/ 37 42 84 | 0474/ 90 25 01

17/08 → 25/08  | Anja De Schutter | 012/ 39 98 13 | 0485/ 58 43 48

26/08 → 28/08 | Katrien Truyen  | 011/ 37 42 33 | 0470/ 90 59 48

29/08 → 31/08 | Bruno Coppin  | 011/ 37 42 81 | 0485/ 54 45 18

 

Sociale media

Twitter: @ParketLimburg

Instagram: @parketlimburg 

 

 

Parket Oost-Vlaanderen

Dendermonde – Gent – Oudenaarde

Cel communicatie | 09/234.45.05 | persparketOVL@just.fgov.be | twitter: @parketOVL

Annelies Verstraete (perscoördinator) | 09/234.43.46 | 0470/25.88.99

Caroline Jonckers | 0470/20.95.49 | 09/234.40.11

Caroline Verschuere | 09/234.40.11 | 0496/31.60.92

Hanne Ollevier | 09/234.40.11 | 0477/20.80.88

Bernadette Baeyens | 0485/53.90.85

Isabelle Vanmaldeghem | 09/234.45.17 | 0477/71.07.24

Frank Van De Sijpe | 0470/21.68.00

Jana Vanmeerhaeghe |09/234.46.19 | 0473/30.22.54

Mieke De Vulder | 09/234.48.49 | 0473/30.22.78

 

Sociale media

Twitter: @ParketOVL

Instagram: @parket_oost_vlaanderen

 

 

Parket West-Vlaanderen 

Hoofdcoördinator parket West-Vlaanderen

ESPK Fien Maddens | 050/47.36.12 | 0470/20.69.64 | fien.maddens@just.fgov.be 

Persverantwoordelijken Noord

ESPK Fien Maddens | 050/47.36.12 | 0470/20.69.64 | fien.maddens@just.fgov.be 

SPK Frank Demeester | 050/47.36.17 | 0470/20.69.64 | frank.demeester@just.fgov.be

APK Patty T'Jonck | 058/29.63.50 | 0470/20.69.64 | patty.tjonck@just.fgov.be

Persverantwoordelijken Zuid

ESPK Tom Janssens | 056/26.93.19  |  0474/85.87.03 | tom.janssens@just.fgov.be

SPK Lies De Bondt | 057/45.06.81 | 0474/85.87.03 | Lies.DeBondt@just.fgov.be

SPK Sofie Vanden Berghe  | 056/26.93.70 | 0474/85.87.03  | Sofie.VandenBerghe@just.fgov.be

 

Sociale media

Facebook: @PKWVL

 

Parket Bergen

Frédéric Bariseau | 069/25.18.12 | 0473/81.11.64 | frederic.bariseau@just.fgov.be

Julie Baiwy | Julie.Baiwy@just.fgov.be

Damien Verheyen | Damien.Verheyen@just.fgov.be

 

Parket Charleroi

Daniel Marlière | 071 23 67 10 | daniel.marliere@just.fgov.be

Sandrine Vairon | 071 23 66 99 | sandrine.vairon@just.fgov.be

Françoise Cottin | 071 23 67 06 | francoise.cottin@just.fgov.be

Amélie Di Vincenzo | 071 23 69 50 | amelie.divincenzo@just.fgov.be

 

Parket Eupen

Andrea Tilgenkamp | 087/29.14.29 | 0485/53.06.14 | andrea.tilgenkamp@just.fgov.be

 

Parket Luik

Afdeling Hoei

Brigitte Leroy | 085/24.45.39 | 0485/58.44.74 | brigitte.leroy@just.fgov.be

Afdeling Luik

Damien Leboutte | 04/222.77.35 | 0485/53.58.29 |  damien.leboutte@just.fgov.be

Catherine Collignon | 04/222.77.30 | 0485/53.87.95 | catherine.collignon@just.fgov.be

Afdeling Verviers

Gilles de Villers Grand Champ | 087/32.37.62 | 0485/53.58.15 | gilles.devillersgrandchamps@just.fgov.be

 

Parket Luxembourg

Aarlen - Marche-en-Famenne - Neufchâteau

Anne-Sophie Guilmot | 084/47.02.24 | 0494/88.76.52 | Anne-sophie.guilmot@just.fgov.be

 

Parket Namen

Namen - Dinant

Audrey Seminara | 081/251.880 | 0475/94.84.72 | audrey.seminara@just.fgov.be

Etienne Gaublomme | 081/251.801 | 0473/74.08.72 | etienne.gaublomme@just.fgov.be

 

Parket Waals Brabant

Magali Raes | 067/28.22.46 | 0475/20.77.15 | magali.raes@just.fgov.be

Eric Janssens | 067/87.49.22 | 0485/53.18.54 | eric.janssens@just.fgov.be

Arbeidsauditoraten

Arbeidsauditoraat Antwerpen

Algemeen persmailadres: pers.auditoraatantwerpen@just.fgov.be

Sociale media

Twitter: @auditoraat_ant

LinkedIn: @Arbeidsauditoraat Antwerpen

 

Afdeling Antwerpen

Pieter Wyckaert | 03/257.83.18 | pieter.wyckaert@just.fgov.be

Algemeen mailadres: pers.auditoraatantwerpen@just.fgov.be

Afdeling Hasselt

Christel Vanreyten | 011/37.43.54 | christel.vanreyten@just.fgov.be

Afdeling Mechelen

Gianni Reale | 015/28.83.25 | gianni.reale@just.fgov.be

Afdeling Tongeren

Karin Loos | 012/39.95.01 | auditoraat.tongeren@just.fgov.be

Afdeling Turnhout

Bart Wens | 014/44.71.80 | bart.wens@just.fgov.be

 

Arbeidsauditoraat Brussel

Fabrizio Antioco (FR) | 02/519.86.48 | fabrizio.antioco@just.fgov.be

 

Arbeidsauditoraat Gent

Oost-Vlaanderen

Filiep De Ketelaere | 0473/81.05.92 | filiep.deketelaere@just.fgov.be

West-Vlaanderen

Danny Meirsschaut | 09/234.51.28 | danny.meirsschaut@just.fgov.be

 

Arbeidsauditoraat Halle-Vilvoorde

Martin Van den Bossche | 0477/45.81.00 | martin.vandenbossche@just.fgov.be

Natasha De Vylder |  0473/82.38.99 | natasha.devylder@just.fgov.be 

 

Arbeidsauditoraat Leuven

Nathalie Heremans | 016/21.46.03 | nathalie.heremans@just.fgov.be

Kristien Van Steenberghe (plaatsvervanger) | 016/21.46.00 | kristien.vansteenberghe@just.fgov.be

 

Arbeidsauditoraat Eupen

Andrea Tilgenkamp | 0485/53.04.16 | andrea.tilgenkamp@just.fgov.be

 

Arbeidsauditoraat Henegouwen

Charleroi - Bergen - Doornik

Charles-Eric Clesse | 071/23.68.00 | 0485/54.47.84 |  charles-eric.clesse@just.fgov.be

 

Arbeidsauditoraat Luik

Afdeling Aarlen - Neufchâteau - Marche-en-Famenne en Hoei - Luik - Namen - Verviers

Pascale Malderez | 04/222.72.99 | Liege.Auditorat.Presse@just.fgov.be

Afdeling Namen 

Jérôme Deumer | 0495/86.65.05 | Liege.Auditorat.Presse@just.fgov.be

 

Arbeidsauditoraat Waals Brabant

Gautier PIJCKE |  0495/52.10.35 | 067/28.37.53 | Gautier.Pijcke@just.fgov.be

Parketten- en Auditoraten-generaal

Brussel

An Schoonjans | 0475 70 05 10 | an.schoonjans@just.fgov.be

Sociale media

Twitter: @PG_AG_BRU

 

Antwerpen

Luc De Mot | 03/247.98.46 | luc.demot@just.fgov.be

Rény Vera | 03/247.99.63 | 0474/82.34.73.| reny.vera@just.fgov.be

 

Gent

Francis Clarysse | 09/234.58.80 | francis.clarysse@just.fgov.be

Jan De Clercq | 09/234.58.43 | jan.declercq@just.fgov.be

Isabelle De Tandt | 09/234.58.79 | isabelle.detandt@just.fgov.be

 

Bergen

François Demoulin | 065/37.95.62 | françois.demoulin@just.fgov.be

 

Luik

Jean-Baptiste Andries | 0485/58.44.43 | jean-baptiste.andries@just.fgov.be

Parket bij het Hof van cassatie

Henri Vanderlinden | henri.vanderlinden@just.fgov.be
02/508.67.03

 

Federaal parket

Federal-prosecutor-office.press@just.fgov.be
+32 471 90 98 75

 

College van Procureurs-generaal - College van het openbaar ministerie - Steundienst van het openbaar ministerie

An Schoonjans

Woordvoerder van het College van procureurs-generaal en het College van het openbaar ministerie

an.schoonjans@just.fgov.be

T +32 (0)2 508 66 52

Gsm +32 (0)475 700 510

Bureau Communicatie van de Steundienst van het Openbaar Ministerie
sdaomp-press@just.fgov.be

+32 02/557.42.76

Sociale media

Twitter :

@OMP_BE

Instagram : 

@openbaarministerie.be

@ministerepublic.be

Linkedin :

@linkedin.com/company/om-mp

Facebook :

@openbaarministerieministerepubic - service public